İstanbul Online Çiçek Siparişi

Doğum Günü Çiçekleri

Doğum Günü Çiçekleri

Sevdiklerinizin doğum gününde onları ne kadar sevdiğinizi gösterecek doğum günü çiçekleri ile hoş ve etkileyici bir jest yapabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz pek çok doğum günü çiçeği ve diğer çiçek ürünlerimizin içerisinden istediğiniz ürünü seçebilirsiniz.

Sevdiklerinizin Doğum Gününü Kutlamanın En İnce Yolu

Sevdiklerinize çiçek vermek klişe ancak onları ne kadar sevdiğinizi gösteren en etkili yoldur. Klişe olmasının nedeni de aslında her zaman işe yaraması ve sevdiklerinizin mutlu olması nedeniyle pek çok kişinin bu yola başvurmasıdır. Sevdiklerinizin doğum gününü kutlarken onlara sevdikleri çiçekleri yollayarak ne kadar ince düşünceli olduğunuzu ve onlara ne kadar değer verdiğinizi gösterebilirsiniz.

Doğum Günü Çiçeği Olarak Pek Çok Seçenek Sunuyoruz

Sevdiklerinizin doğum günlerini kutlarken tercih edeceğiniz doğum günü çiçekleri için seçeneklerimizi oldukça geniş tutuyoruz. Sevdiklerinize aşağıdaki ürünlerimizden istediğinizi gönderebilirsiniz.

  • Öncelikle doğum günü teması altında sizlere hazır olarak sunduğumuz ürünlerimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle çok fazla seçim zamanınız yoksa ya da hangi çiçeği alacağınıza dair bir fikriniz yoksa bu yola başvurmanızı öneririz.
  • Saksı çiçekleri seçeneğimiz ile sevdiklerinizin birkaç gün sonra atmak zorunda kalacağı kısa ömürlü çiçekler yerine, uzun ömürlü olarak kullanacakları bir hediyeyi onlara sunabilirsiniz.
  • Aranjmanlar
  • Teraryumlar
  • Diğer çiçek ve aksesuar ürünlerimiz

İstediğiniz Zamanda Teslimat Seçeneği Sunuyoruz

Sevdiklerinizin doğum gününü zamanında kutlamanızı sağlamak için siparişinizi sizin belirlediğiniz günde istediğiniz kişiye teslim ediyoruz. Bu konuda oldukça dakik ve takvimimize uygun bir şekilde çalışıyor; sizleri asla hayal kırıklığına uğratmıyoruz. Tek yapmanız gereken hangi çiçeği seçeceğinize karar vermek ve bu çiçeği göndereceğiniz kişiye notunuzu belirtmek olacaktır. Daha sonra istediğiniz saatte çalışanlarımız tarafından sevdiklerinizin doğum gününü kutlamak için seçtiğiniz doğum günü çiçekleri sevdiklerinize teslim edilecektir.

Yorum Gönder

kapatÜye değil misin?Yeni üyelere %10 indirim fırsatı!Hemen üye ol