İstanbul Online Çiçek Siparişi

Kutuda Güller

Kutuda Güller

 

Son yıllarda sevgiliye kutuda gül alma, trend haline gelmiştir. Birçok kişi farklı modellerde kutuda güllerle sevgilisini mutlu etmeyi başarıyor.

 

Sevgiliniz ve sizin için özel bir gün ve siz ne hediye almanız gerektiğini bilmiyor musunuz? İşte imdadınıza kutuda güller yetişiyor. Elbette kadınların en çok sevdikleri çiçek gül. Özel günlerde de sevgililerinden gül bekliyorlar. Fakat son zamanların trendi olan kutuda gül gönderme kadınları çok daha fazla mutlu etmeyi başarıyor.

 

Sade ve şık tasarımlı kutularda dilerseniz sevgilinize gül gönderin, dilerseniz içerisinde baş harfi yazılı olan bir gül kutusu gönderin. Kutuda gül hediyesi kadınları kuşkusuz her zaman mutlu eden ve mutlu edecek olan bir hediyedir.

 

Sevgilinize Kutuda Gül Gönderin

 

Özel günlerde sevgilinize ne hediye alacağınızı bulamıyorsanız veya sıradan bir günde sevgilinizi çok şaşırtıp mutlu etmek istiyorsanız, o zaman ona kutuda güller gönderin. Kutuda güller her zaman işe yarayacak ve kadınları mutlu edecek olan bir hediyedir.  Kutuda güller, diğer güllere göre çok daha dayanıklıdır. Çabuk solmayacak olan bu gülleri, uzun bir sürede muhafaza etmek mümkündür.

 

Sevgilinize sevginizi göstermenin en güzel ve romantik yolu, ona kırmızı gül göndermekten geçiyor. Sevgilinize bir kutu dolusu kırmızı gül gönderebileceğiniz gibi, içerisinde baş harflerinizin de bulunduğu kırmızı güllerle dolu bir kutu gönderebilirsiniz. Özellikle söz masalarını süslemek için kullanılan ve birçok kişi tarafından tercih edilen bu masalarda, çiftlerin baş harfleri olan birer kutu gül bulunmaktadır.

 

Hem şık hem anlamlı bir hediye olmakla birlikte aksesuar olarakta kullanabileceğiniz bir hediyedir. Kutuda güller sevgililer günü, evlilik yıl dönümleri, doğum günü, anneler günü gibi özel günlerde sevgilinize gönderebileceğiniz bu hediye her zaman özel kalacak bir hediyedir.

Yorum Gönder

kapatÜye değil misin?Yeni üyelere %10 indirim fırsatı!Hemen üye ol