S.S.S

Neşe Çiçek, Türkiye’deki çiçekçiliğe tamamen yeni ve farklı bir boyut kazandırmak amacıyla 1979 yılından beri hizmet vermektedir.
Artık, hem telefon “0216 336 11 33” hem de internetten ulaşabileceğiniz servisimiz sayesinde çiçekçi çiçekçi dolaşarak zaman kaybetmeyeceksiniz. İstediğiniz çiçekler istediğiniz zaman istediğiniz yerde olacaklar.

Neşe Çicek.com, direk seralardan toplu çiçek satın alması yapmaktadır. Yüksek iş hacmi ile getirtilen çiçekler en çok iki gün içerisinde satılmış olur.
Bu sayede çiçek gönderdiğiniz kişi daha uzun süre taze çiçeklerin keyfini sürebilir.
Siparişimin yerine zamanında ve sorunsuz teslim edildiğinden nasıl emin olabilirim?
Siparişleriniz teslim edildikten sonra bazı noktalarda anında bazı noktalarda ise ortalama 1 saat içerisinde size teslimat bilgisi sms ve e-mail olarak iletilmektedir.
Dolayısı ile teslimat bilgisi peşinde koşmak zorunda kalmazsınız. Dilerseniz çiçeğinizin durumunu, 0216 336 11 33 nolu telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

Anasayfamızda yer alan “Üye Ol” kısmına yer alan formu doldurarak sitemize üye olabilmektesiniz.

Ödemelerinizi kredi kartı ya da havale yoluyla yapabilmektesiniz. Ödeme ve sipariş işlemlerinizi isterseniz Müşteri Hizmetlerimizi arayarak da gerçekleştirebilmektesiniz.

Siparişinizi belirttiğiniz zaman dilimi içerisinde, mümkün olan en kısa sürede yerine ulaştırmak için elimizden gelen çabayı sarf ediyoruz. Neşe Çiçek olarak, vermiş olduğunuz sipariş için belirttiğiniz zaman dilimini öncelik olarak belirlemekle beraber, 09.00 – 21.00 saatleri arasında dağıtım garantisi veriyoruz. Ödemenizi banka havalesi ile yapıyorsanız siparişinizin ödemeniz konfirme edilmeden işleme konmayacağını göz önünde bulundurunuz.

Neşe çiçek ekibi tarafından alıcıya ulaştırılmak üzere yola çıkmamış ürünlerinizi bize ulaşarak değiştirebilir/iptal edebilirsiniz. Böylesi durumlarda bize telefon ile ulaşmanız en hızlı çözümdür.

Yerlerinde bulunamayan alıcıların çiçekleri evlerde yan komşu daireye veya apartman görevlisine, sitelerde güvenlik görevlilerine, iş yerlerinde bölüm arkadaşlarına, hastane ve otellerde ise resepsiyon görevlilerine, askeri hastanelerde ve kurumlarda nöbetçi subaylar veya erlere isim soyadı alınarak teslim edilir.

Neşe Çicek ile vermiş olduğunuz tüm siparişleriniz çiçek kalitesi ve teslimat ilgili sorunlarda telafi garantisi altında bulunmaktadır. Amacımız sizin memnun olmanız ve Neşe Çiçek servisini bir kere değil, sürekli kullanmanızdır.

Gönderim bölgeleri dışında kalan bir yere çiçek göndermek istiyorsanız 0216 336 11 33 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz. Gönderim bölgeleri dışında kalan yerlerede çiçek gönderiyoruz.

nesecicek.com olarak Türkiye’nin her bölgesine internetten satış yapmıyoruz. Gçnderim bölgeleri dışındaki bir bölgeye çiçek göndermek istediğinizde 0216 336 11 33 numaralı telefonu arayarak sipariş verebilirsiniz.

nesecicek.com olarak internetten vereceğiniz siparişlerde İstanbul içi gönderimler yapmaktadır. Yurdışına çiçek göndermek isterseniz 0216 336 11 33 numaralı telefon ile iletişime geçebilirsiniz. İnterflora üyesi bir iş yeri olduğuumuz için bütün dünyaya çiçek gönderimi yapıyoruz.

Özel günlerde, yoğunluktan dolayı teslimat saati garantisi verilmemektedir. Özel günlerde tüm siparişleriniz, aynı gün içerisinde hızlı bir şekilde teslim edilmektedir.

nesecicek.com 24 saat sizlere kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın(browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. Bu kilit Rapid SSL tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından görünemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir nesecicek.com hiçbir zaman bu numaraları saklamaz, kayıt etmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

kapatÜye değil misin?Yeni üyelere %10 indirim fırsatı!Hemen üye ol