İstanbul Online Çiçek Siparişi

Solmayan Güller

Solmayan Güller

 

Sevgiliye alınan en özel hediye elbette güldür. Fakat hediyeniz solmayan güller olursa, bu hediye daha da özel hale gelecektir.

 

Son zamanların moda olan çiçeği hiç kuşkusuz solmayan güllerdir. Sevgiliye alınabilecek hediyeler denildiğinde akla ilk gelen güller, yerini solmayan güllere bıraktı. Birçok kişi çabuk kuruduğundan ve atılması gerektiğinden dolayı özel günlerde gül almayı tercih etmez. Fakat solmayan güller işleri biraz değiştiriyor.

 

Solmayan güller, gerekli koşulları sağladığınızda asla solmayacak ve her zaman canlı olarak kalacak olan güllerdir. Sevdiklerinize özel günlerde rahatlıkla alabileceğiniz bu hediye, hiç şüphesiz alacağınız kişiyi çok mutlu edecektir. Birçok kadın gül aldıktan sonra bu güller solduğunda üzülür ve ne yapacağını bilemez. İşte solmayan güller bu sorunu kökten çözüyor.

 

Özel Günlerin Vazgeçilmezi Solmayan Güller

 

Sevdiklerinize özel hediye almak istiyorsanız, solmayan güller oldukça güzel bir hediyedir. Bu güller yalnız başlarına satıldıkları gibi çok farklı şekillerde de satılmaktadır. Sevgilinize alacağınız solmayan gülü, pelüş ayıcıkta alabilirsiniz. Bu hem tatlı hem de özel bir hediye olacaktır. Aynı zamanda cam fanusta satılan solmayan güller, son derece anlamlı bir hediyedir. Bu hediye hiçbir zaman solmayacağı gibi, sevgiliniz bu hediyeyi dilediği yere koyabilir ve göz önünde bulundurabilir.

 

Pelüş ayıda, cam fanusta satılan solmayan güller gibi, kalpli kutuda alacağınız solmayan güllerde, özel günlerde alabileceğiniz bir hediyedir. Farklı boyutlarda dilediğiniz kutuda solmayan gül alabilirsiniz. Premium hediye kutusunda özel bir hediye ile birlikte alacağınız solmayan gül gibi bir kütük üzerinde olan solmayan gülde sevgilinizin oldukça dikkatini çekecektir. Sıradanlıktan kurtulup, sevdiklerinize özel bir hediye almak istiyorsanız hiç şüphesiz tercihinizi solmayan güllerden yana kullanmalısınız. Bu güller kalıcı ve özel bir hediye olacaktır.

Yorum Gönder

kapatÜye değil misin?Yeni üyelere %10 indirim fırsatı!Hemen üye ol